Nog veiliger sporten en revalideren door gloednieuwe AernoviR luchtfilters
Luchtreiniging is een belangrijk topic, zeker in deze tijden. Hoe beter de luchtreiniging in (openbare) ruimtes, hoe kleiner de kans dat onder andere virussen verspreid worden. Daarom hebben we geïnvesteerd in een gloednieuw luchtreinigingsapparaat, AernoviR, voor de trainingszalen in Venray en Baarlo.
Het apparaat zorgt ervoor dat de lucht in de trainingszalen doorlopend wordt gereinigd en voorzien van schone lucht.
Het luchtfilter doodt bacteriën, deactiveert virussen en neutraliseert geuren. Zo geniet je van een continue aanvoer van schone lucht.
Want de gezondheid van onze patiënten, onze sporters en van ons team staat voorop!
Hoe werkt AernoviR precies?
De lucht in de ruimte wordt aangezogen door een ventilator. Doordat de lucht vervolgens met hoge snelheid door een zogeheten plasmaveld schiet, ontstaat er een bombardement van elektrisch geladen deeltjes. Deze deeltjes zorgen ervoor dat bacteriën, virussen en andere ziekte verwekkers onschadelijk gemaakt worden.
Bekijk hieronder de video voor meer info