Let’s Move For a Better World
Van 16 maart t/m 4 april doen we weer mee met de challenge ‘Let’s move for a better world’.
Let’s Move For a Better World, een wereldwijde campagne vanuit Technogym om meer mensen in beweging te krijgen. Een krachtige boodschap die motiveert om een nog actievere levensstijl aan te nemen en je in te zetten voor een gezondere wereld.
Op naar de 1 miljoen MOVES – voor het goede doel!! of 3 miljoen of 5 miljoen…
Verzamelen wij met alle Knooppunt leden, familieleden vrienden en/of collega’s 1 miljoen MOVES dan mogen wij namens TechnoGym een waardebon van 250 euro doneren aan een goed doel. Dit jaar hebben we gekozen voor Global Exploration. Stichting Global Exploration (SGE) stelt zich tot doel Nederlandse jongeren de wereld, in het bijzonder ontwikkelingslanden, te laten ontdekken en op die manier een gedragsverandering bij deze jongeren te bewerkstelligen.
In het bijzonder steunen wij Judith Smit uit Baarlo. Zij gaat dit jaar met het Blariacumcollege drie weken op wereldburgerstage naar Mongolië met Stichting Global Exploration.
Jij doet toch ook mee?!
Aanmelden
1. Download de ‘mijnknooppunt’ app (iOS en Android)
2. Registreer je met je e-mail adres en maak een wachtwoord aan
→ Account wordt nu z.s.m. geaccepteerd door een Knooppunt medewerker
3. Klik op Let’s Move For A Better World en meld je aan voor de challenge
Hoe MOVES verzamelen?
- Trainen bij Knooppunt op de Technogym apparatuur
- Buitenactiviteiten die worden verzameld met de ‘mijnknooppunt’ –app
- Klik op het huisje
- Klik op ‘bijhouden van activiteiten buitenshuis’
- Selecteer wandelen, rennen of fietsen en start de training (gps moet aan staan)
- Activiteiten uitgevoerd met devices (bv Polar horloge, Garmin horloge, Strava, runkeeper en nog meer) gekoppeld aan de ‘mijnknooppunt’ app.
- Klik op het huisje
- Scrol omlaag naar ‘verbind apps en apparaten’
- Selecteer jouw app
Het maximaal aantal MOVES per dag per deelnemer = 2.000 MOVES
Prijzen
Verzamel je meer dan 6.000 MOVES dan maak je kans op leuke prijzen. Deze worden na de challenge verloot. Dit zijn de prijzen die je kunt verdienen met je MOVES.
Kom samen met ons in beweging en doe mee!